O nas

Instytut Edmunda
Instytut sprawdzonych pomysłów

Od 1993 roku codziennie podpisujemy listę obecności na niezmierzonych odmętach szeroko pojętej rozrywki. Mamy niekończącą się, wyłącznie dobrą energię oraz zawsze świeże i dziarskie pomysły na organizację eventu. Firmowego, artystycznego lub okolicznościowego. Dla pracowników, dla kontrahentów, dla Was. Zajmujemy się wszystkim. Od koncepcji, poprzez realizację, na podsumowaniu kończąc. Działamy klasycznie i ultra nowocześnie. Cechuje nas zdumiewająca elastyczność i empatia. Rozumiemy, co chcecie osiągnąć i tak pracujemy, żebyście dostali jeszcze więcej. Zaufało nam naprawdę wiele firm i dzięki temu zebraliśmy ogromne doświadczenie. Mierzone w tysiącach udanych imprez.

Bogaci w doświadczenie

Nieprzerwana, wieloletnia obecność na rynku i wciąż ten sam lider. To potężny potencjał, który ma rzeczywiste przełożenie na fakt, że agencja eventowa Instytut Edmunda jest polecana kolejnym klientom. Jesteśmy i będziemy!

Uzbrojeni w sprzęt

Nagłośnienie na eventy, oświetlenie, taki sprzęt, jak: VR wirtualna rzeczywistość, drony, XBOX, a także mobilna scenografia. Technika sceniczna, inteligentne urządzenia, tysiące rekwizytów. Mamy to i znacznie więcej w naszych magazynach!

W najlepszym składzie

Konferansjerzy na eventy, animatorzy dla dzieci, charakteryzatorki, modelki na pokazy, muzycy na galę, świetni didżeje – oni i wielu więcej to nasi przyjaciele. Agencja artystyczna Instytut Edmunda skupia zdolnych artystów z całego kraju!

Nieskończenie kreatywni

Mamy w swojej ofercie zawsze świeży, niekonwencjonalny, dobry pomysł na event. Bywa też, że sprawdzone formuły unowocześniamy, a klasyki podajemy w interesującej oprawie. Nad każdym zleceniem pochylamy się, jak nad tym pierwszym!