Przez ponad dwie dekady zrealizowaliśmy setki imprez fabularyzowanych, pikników, spotkań wigilijnych, zabaw karnawałowych, inauguracji, gali, konferencji, czy szkoleń. Nasi klienci mają do wyboru programy gotowe lub zlecają nam napisanie wersji zindywidualizowanej. W każdym przypadku oferujemy rozrywkę na najwyższym poziomie!

To nie przypadek. Zajmujemy się szeroko pojętą rozrywką, ponieważ jesteśmy artystami. Z wyksztalcenia, z dorobku, z przekonania oraz… bo to nam w duszy gra! Mamy też empatię i wiemy, czego chce klient – nawet, jeśli sam jeszcze nie potrafi tego dokładnie sprecyzować. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową organizację rozrywki – od pisanego na życzenie scenariusza, poprzez zaangażowanie artystów każdego formatu, a kończąc na zapewnieniu obsługi technicznej. Przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy setki imprez fabularyzowanych, korzystając z gotowych, bogatych w liczne atrakcje towarzyszące scenariuszy. Nasze pikniki i festyny firmowe dla rodzin są kalejdoskopem rozmaitych rozwiązań dla każdego. Wkładamy tyle samo zaangażowania do zagrania dyskoteki, jak i do eventu dla tysięcy uczestników z budżetem wielkości worka Mikołaja. A! Mikołaja też mamy. Pracuje dla nas na spotkaniach wigilijnych dla firm i dla najmłodszych. Nie ma dla nas imprez niemożliwych. Udzieliliśmy nawet ślubu humanistycznego z udziałem aktorów i całkiem prawdziwych gości.

Zleceniodawca: ponad 900 klientów
Data eventu: od ponad 22 lat
Miejsce wydarzenia: wszędzie! Na lądzie, na wodzie…
Najważniejsze zadania:

  • spotkanie lub wnikliwa rozmowa telefoniczna, która pozwala nam rozpoznać potrzeby i określić kierunek przygotowywanej oferty,
  • oferta w kilku wariantach z wieloma alternatywnymi opcjami atrakcji towarzyszących,
  • zapewnienie kompleksowej obsługi technicznej, w tym scena, multimedia, nagłośnienie, oświetlenie,
  • zawsze – opieka koordynatora.