Niezapomniany jubileusz 25-lecia firmy Coltex ST przyjął formę unikatową i pisaną od zupełnych podstaw. Historia firmy została przedstawiona przez naszego showmana w formie Stan-upu, a liczne, dodatkowe atrakcje zostały przyjęte przez gości z dużym entuzjazmem. Byliśmy odpowiedzialni także za kompleksową obsługę techniczną.

Bądźmy szczerzy… Organizacja jubileuszy to jedno z naszych ulubionych wyzwań. Tym razem mieliśmy sporą przyjemność zająć się programem artystycznym z okazji 25-lecia Coltexu – firmy, która jest siecią bezpośredniej sprzedaży operatora telekomunikacyjnego Plus. Zaproponowaliśmy napisanie zindywidualizowanego scenariusza etiudy aktorskiej w formie Stand-upu. Showman opowiadał historię bogatą w anegdoty, dowcipy, a akcję podsycał didżej, przerywając mu kąśliwymi dżinglami. Wielu gości zostało wymienionych z nazwiska, co było przyjemnym ukłonem w ich stronę. Wraz z tortem pojawiła się Marylin Monroe, a na koniec wszyscy razem zaśpiewali „hymn Coltexu”, który specjalnie na tę okazję napisał nasz copywriter. W części rozrywkowej oprócz tańców goście bawili się w kilku miejscach z atrakcjami, wykorzystując unikatowe banknoty z wizerunkami zarządu, jakie zostały przez nas wyprodukowane. Zadbaliśmy także o scenografię sceny oraz kompleksową obsługę techniczną, w skład której wchodziło nagłośnienie oraz oprawa świetlna.

Zleceniodawca: COLTEX ROGALA Sp. j. z siedzibą w Gdańsku
Miejsce wydarzenia: Hotel Nadmorski w Gdyni
Najważniejsze zadania:

  • przeprowadzenie wywiadów, na podstawie których nasz scenarzysta napisał unikatowy scenariusz historii firmy. Została zrealizowana przez showmana w formie Stand-upu,
  • udział aktorki w części artystycznej,
  • produkcja zindywidualizowanych banknotów w pięciu nominałach,
  • liczne atrakcje dla gości w części rozrywkowej,
  • napisanie przez copywritera hymnu firmy, a następnie wspólne odśpiewanie go,
  • obsługa zaplecza technicznego: nagłośnienia i bogatego oświetlenia.