Oficjalne, uroczyste i jakże rozrywkowe otwarcie nowej siedziby firmy ADVA Optical Networking przebiegło w mało przewidywalny sposób. Prezes firmy wjechał na scenę rowerem, a pewien nieznajomy wciąż przeszkadzał konferansjerowi. Pełna niespodzianek, zindywidualizowana narracja w formie Stand-upu została spuentowana niezwykłym recitalem.

ADVA Optical Networking jest międzynarodową firmą, która zajmuje się produkcją innowacyjnych urządzeń telekomunikacyjnych. Brzmi poważnie, ale prawda jest taka, że pracują tam niezwykle otwarci na niekonwencjonalną rozrywkę ludzie. Wystarczy wspomnieć, że podczas uroczystego otwarcia ich nowej siedziby kierownik wszedł na scenę dopiero na słowa „Jestem bogiem” (Paktofonika), a prezes wjechał na nią… rowerem. Udało nam się stworzyć niezapomniany event, gdzie losy firmy zostały przedstawione na wesoło w formie Stand-upu napisanego przez naszego scenarzystę. Przerywana dżingalmi i wejściami aktora narracja została spuentowana przez wyjątkowe trio musicalowe. Tym razem zajęliśmy się dodatkowo wsparciem PR-owym, zaproszeniem gości, powiadomieniem mediów, multimediami, grafiką i redakcją tekstów.  Zadbaliśmy również o catering, wzmocniony (specjalnie na tę okazję sprowadzonym) piwem rzemieślniczym. Po naszej stronie była także kompleksowa obsługa techniczna: scena, nagłośnienie i oświetlenie całej przestrzeni.

Zleceniodawca: Adva Optical Networking Sp. z o.o.
Miejsce wydarzenia: biurowiec przy ul. Łużyckiej 8c w Gdyni
Najważniejsze zadania:

  • prace koncepcyjne, które zaowocowały przygotowaniem kompleksowej oferty na uroczyste otwarcie nowej siedziby firmy,
  • redakcja przez naszego scenarzystę ciekawego performance w formie Stand-upu, który został wzbogacony o etiudy aktorskie oraz dżingle serwowane przez didżeja,
  • musicalowy recital jako podsumowanie części oficjalnej,
  • dyskoteka,
  • catering z niespodziankami,
  • wsparcie PR-owe wydarzenia,
  • kompleksowa obsługa techniczna: scena, nagłośnienie i efekty świetlne.