Główną atrakcją jubileuszu 10-lecia firmy Adro była historia ich firmy opowiedziana na wesoło. Nasz scenarzysta napisał ją specjalnie na tę okazję, a całość ubrał w dowcipny, lekki Stand-up wykonany przez zawodowego aktora z muzycznymi przerywnikami i recitalem. Zadbaliśmy również o atrakcje podczas części rozrywkowej oraz o całą technikę.

Mieliśmy przyjemność zająć się kompleksową organizacją artystycznej części jubileuszu 10-lecia Adro – firmy, która zajmuje się budową i remontami statków oraz budową konstrukcji stalowych i aluminiowych. Nasz scenarzysta napisał historię ich firmy na podstawie przeprowadzonych wywiadów z zarządem i pracownikami, a całość zredagował w formie lekkiego Stand-upu przeplatanego dżinglami. Wstawki muzyczne stanowiły dowcipne, momentami lekko złośliwe przerywniki, budzące zadowolenie zgromadzonych gości. Narracja wykonana została przez zawodowego aktora, a przyjemną puentą był tort, któremu towarzyszył występ wokalno – aktorski Marylin Monroe. W całość zostały wplecione przemówienia, podziękowania oraz wręczenie nagród dla zasłużonych członków zespołu. Podczas drugiej, bardziej rozrywkowej części programu, goście brali udział w konkursach, śpiewali wspólnie „rap firmowy”, mieli możliwość podziwiać talent wokalny gwiazdy wieczoru oraz bawili się na parkiecie. Naszym zadaniem było także zadbanie o obsługę techniczną, w tym nagłośnienie i oświetlenie sali i parkietu.

Zleceniodawca: ADRO Adam Rymarski Jolanta Darznik Sp. J. z siedzibą w Rumi
Miejsce wydarzenia: Hotel Ibis Styles w Redzie
Najważniejsze zadania:

  • przeprowadzenie wywiadów i napisanie na ich podstawie przez naszego scenarzystę 10-letniej historii firmy w formie lekkiego, dowcipnego Stand-upu, przeplatanego dżinglami,
  • zaangażowanie aktorki musicalowej w narrację i recital,
  • włączenie obowiązkowych aspektów oficjalnych w główną narrację,
  • przygotowanie i przeprowadzenie licznych konkursów, przeplatanych skeczami,
  • zabawa taneczna,
  • kompleksowa obsługa techniczna: nagłośnienie, oświetlenie z efektami, scena.