Naszym pomysłem na artystyczną organizację przedpremierowego pokazu nowej Toyoty Avensis była etiuda z udziałem trzech aktorów i formacji tanecznej, do której scenariusz na tę okazję napisał nasz copywriter. Wydarzeniu towarzyszyły dodatkowe atrakcje, a w tym koncert. Duży akcent położyliśmy także na kompleksową obsługę techniczną.

Właściciel salonu Toyota Walder Chwaszczyno,  firma Anro Trade, zlecił nam przygotowanie oprawy artystycznej na przedpremierowy, zamknięty pokaz nowej Toyoty Avensis. Parametry techniczne auta miały zostać podane gościom w lekkiej formie i koniecznie z elementem zaskoczenia. Uznaliśmy, że jest to idealne zadanie dla Agenta 007. Jego ostatnią misją miało być przekazanie publiczności informacji merytorycznych na temat Avensis, ale okazało się, że znacznie lepiej poinformowany był w tym temacie Mietek Mechanik. Bazując na scenariuszu, opracowanym przez naszego copywritera, wspólnie zbudowali ciekawą, energetyczną etiudę aktorską, przeplataną występami niezwykłej formacji tanecznej. To nie koniec niespodzianek, bowiem tuż po odsłonięciu Toyoty okazało się, że wewnątrz na gości czeka Marylin Monroe… Część bankietową uprzyjemniał koncert oraz atrakcje towarzyszące, a nad sprawnym przebiegiem eventu czuwały „uzbrojone” agentki specjalne. Impreza wymagała od nas bardzo dużego zaangażowania techniki. Były to m.in.: konstrukcje stalowe wokół auta, oświetlenie z efektami specjalnymi wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz nagłośnienie.

Zleceniodawca: Anro Trade Sp. J. Eksport Import R. Walder I T. Walder z siedzibą w Chwaszczynie
Miejsce wydarzenia: Salon Toyota Walder Chwaszczyno
Najważniejsze zadania:

  • koncepcja zaprezentowania nowej Toyoty Avensis w ramach specjalnie na tę okazję napisanej fabuły przez naszego copywritera,
  • gra aktorska postaci: Agent 007, Mietek Mechanik oraz Marylin Monroe,
  • oprawa muzyczna w postaci koncertu,
  • atrakcje towarzyszące, a w tym formacja taneczna, animacje agentek, konkursy, itp.,
  • kompleksowa i bardzo rozbudowana obsługa techniczna: rampa, scena, nagłośnienie i efektowne oświetlenie wielu miejsc akcji.